خراسان رضوی رتبه سوم در تعداد آثار ارسالی جشنواره فیلم تهران

آمار مشارکت استان‌ها در سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد، که بر همین اساس خراسان رضوی رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

 

به گزارش پایگاه خبری مشهد رخداد به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران؛ استان‌های تهران، اصفهان و خراسان رضوی در رده‌بندی آماری تعداد آثار ارسال شده به دبیرخانه سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در بخش ملی، رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
تهران با ۵۷۱ اثر، اصفهان با ۱۲۶ اثر و خراسان رضوی با ۱۰۸ اثر بیشترین تعداد آثار ارسالی به سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در بخش ملی را به خود اختصاص داده‌اند.
گفتنی است بر اساس آمار منتشر شده از سوی دبیرخانه جشنواره، مجموع آثار رسیده در بخش ملی تعداد ۱۷۷۵ فیلم کوتاه است که به نسبت چهار دوره گذشته این رویداد بیشترین تعداد آثار را به خود اختصاص داده است. این آمار به تفکیک تعداد ۱۱۶۵ فیلم داستانی، ۲۵۷ فیلم مستند، ۲۲۸ فیلم تجربی و ۱۲۵ فیلم پویانمایی را شامل می‌شود.
سی و‌هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود. شیوه برگزاری این رویداد، ترکیبی از شیوه آنلاین و نمایش حضوری آثار خواهد بود که درباره نمایش‌های حضوری بنابر مقتضیات و شرایط جامعه در ارتباط با میزان درگیری با بحران کرونا تصمیم‌گیری می‌شود و اجرای این بخش صرفا منوط به بهبود اوضاع خواهد بود.

نظرات کاربران

دیدگاه ها بسته شده اند.