حمایت مرکز”فابا” از همایش بازی پردازی و جایزه ملی گیمیفیکیشن ایران

 

 

 

 

مدیر عامل مرکز فابا: گیمیفیکیشن در اروپا و آمریکا کاربرد های وسیع و مفیدی پیدا کرده و با توسعه تکنولوژی نیاز است تا آن را در کشور بومی سازی کنیم

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری آرسکانیوز به نقل از فابا نیوز؛ مرکز فرهنگ سازی و آموزش بانکداری الکترونیک شبکه بانکی کشور (فابا)، از نخستین همایش بازی پردازی و جایزه ملی گیمیفیکیشن حمایت می کند.

محمد مراد بیات،مدیر عامل مرکز فابا با مهم دانستن جایگاه گیمیفیکیشن درصنعت مالی و اقتصاد کشور، گفت: گیمیفیکیشن چند سالی است که جزو جدیدترین موضوعات علمی حوزه مالی و خدمات است و نیاز است تا در کشور بنیان های علمی و عملیاتی آن تقویت شود.

دبیر کل رویداد بین المللی Transaction با اشاره به اینکه مرکز فابا تصمیم دارد، تا در این همایش به عنوان یکی از حامیان اصلی حضور پیدا کند،تاکید کرد: گیمیفیکیشن در اروپا و آمریکا کاربرد های وسیع و مفیدی پیدا کرده و با توسعه تکنولوژی نیاز است تا آن را در کشور بومی سازی کنیم.

گفتنی است،نخستین همایش بازی پردازی و جایزه ملی گیمیفیکیشن با حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، مرکز فابا و دانشگاه های معتبر کشور، اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ در اصفهان برگزار می شود

نظرات کاربران

دیدگاه ها بسته شده اند.